SexyLady Style

Profesionálny prístup, profesionálne služby.

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok 09:00 - 18:00
Utorok 09:00 - 18:00
Streda 09:00 - 18:00
Štvrtok 09:00 - 18:00
Piatok 09:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 13:00
Nedeľa 09:00 - 17:00 deti

Exkluzívny profesionálny kadernícky salón SexyLady style Banská Bystrica. Spoločenské účesy, pánske strihy, detské strihy, make-up, líčenie, nechtový dizajn.


KADERNÍCKE SLUŽBY

V kaderníckom salóne SexyLady Style Banská Bystrica ponúkame:

Strihanie, farbenie, melírovanie, ombre a všetky novinky vo svete módy, spoločenské účesy, účesy na stužkovú, promócie, svadbu, ples, maškarný ples a rôzne iné slávnostné príležitosti, nadpájanie pomocou bezalergických umelých vlasov.

Okrem dámskych účesov striháme pánov aj deti.

Použivame aj skutočne horúcu novinku a to strihanie horúcou britvou. 
Moderný nástroj kaderníka 21. storočia. jedinečná technológia, ktorá umožňuje strihanie vlasov pomocou tepelného efektu. Atraktívny dizajn a výborná manipulácia. Horúca britva pri kontakte s vlasom dokonale uzatvorí koniec a vlas ďalej nepodlieha deštrukcii. štiepeniu koncov, lámaniu a pod.

Vlas sa po strihu lepšie regeneruje a zachováva si lepšie fyzikálne vlastnosti-poddajnosť, rozčesávateľnosť. Vynikajúci efekt v porovnaní so strihom nožníc, alebo obyčajnou britvou. Tento nástroj znamená možnosť nových techník strihu-uspokojenie aj najnáročnejších klientov. 

Ak by to by to bolo niekomu málo, dotvorime celkovú vizáž. Netreba hľadať kozmetičku na nalíčenie, u nás to máte dva v jednom.

 

LÍČENIE, VIZÁŽ, MAKE-UP

Denný make-up - prirodzené a jemné líčenie, ktoré je určené na bežné nosenie. Správny denný make-up potláča nedostatky a zvýrazňuje klady - výsledkom líčenia je pleť, ktorá vyzerá zdravo.

Večerný líčenie - výraznejší make-up vhodný na spoločenskú príležitosť ako je maturitný ples alebo firemný večierok. Použitie kvalitnej dekoratívnej kozmetiky a nalepovacích rias podľa želania klientky.

Svadobné líčenie - vodeodolný a zároveň prirodzený make-up, ktorý vydrží celý náročný svadobný deň. Pôsobí prirodzene medzi hosťami, ktorí nehľadajú stopy líčidiel, a zároveň je dostatočne výrazný pre fotografiu a kameru.

 

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.