Kaderníctvo Šarm Liptovský Mikuláš

profesionalita, skúsenosť , individuálny prístup

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok Na objednávku
Utorok Na objednávku
Streda Na objednávku
Štvrtok Na objednávku
Piatok Na objednávku
Sobota Na objednávku
Nedeľa Zatvorené

Kaderníctvo Šarm v Liptovskom Mikuláši kompletné profesionálne kadernícké služby pre dámy, pánov a deti.


V kaderníckom salóne Šarm ponúkam 

Strihanie, farbenie, melírovanie, ombre a všetky novinky vo svete módy, spoločenské účesy, účesy na stužkovú, promócie, svadbu, ples, maškarný a rôzne iné slávnostné príležitosti, nadpájanie pomocou bezalergických umelých vlasov aj pomocou kanekalonu.

Použivam aj skutočne horúcu novinku a to strihanie horúcou britvou. 
Moderný nástroj kaderníka 21. storočia. jedinečná technológia, ktorá umožňuje strihanie vlasov pomocou tepelného efektu. Atraktívny dizajn a výborná manipulácia. Horúca britva pri kontakte s vlasom dokonale uzatvorí koniec a vlas ďalej nepodlieha deštrukcii. štiepeniu koncov, lámaniu a pod.

las sa po strihu lepšie regeneruje a zachováva si lepšie fyzikálne vlastnosti-poddajnosť, rozčesávateľnosť. Vynikajúci efekt v porovnaní so strihom nožníc, alebo obyčajnou britvou. Tento nástroj znamená možnosť nových techník strihu-uspokojenie aj najnáročnejších klientov. Kaderníctvo Šarm, Námestie Osloboditeľov, Liptovský Mikuláš 

Ak by to by to bolo niekomu málo, dotvorim celkovú vizáž. Netreba hľadať kozmetičku na nalíčenie, u mňa to máte dva v jednom.

Afro účesy, či už "afro braids", alebo "afro twister" sú určené pre každého, kto dokáže vydržať sedieť aspoň 45 minút. Rovnako je vhodný pre dievčatá, ako aj ženy, či chlapcov, mužov. Účes je veľmi praktický z hľadiska nosenia aj udržiavania.

Typy afro účesov, ktoré je možné si vybrať


Vrkôčiky - braids

je to jeden z najpopulárnejších účesov a vyzerá dobre na každej hlave. Ide o zapletanie vlasov z troch pramienkov. Môže sa začať tesne pri hlave, ale aj ďalej, podľa toho, ako si to vyžaduje typ vlasov. 
 

Twister 

sa zapletá trochu inak a celkovo pôsobí kompaktne. Má tvar povrázkov. Braids aj twister sa dajú časom "zdrediť" ak si to majiteľ/majiteľka žiada.
 

Bantu / Zulu uzly 

tento štýl vyžaduje delenie vlasov do niekoľkých sekcií s ukončením otočením do pevného a tesného uzlíka. Veľkosť uzlíka je závislá na dĺžke vlasov. Jednotlivé sekcie môžu byť v tvare štvorca, kruhu, alebo trojuhoľníka. Vlasy sa stočia do cievky, obtočia sa a sú ukončené neviditeľnou gumičkou. Veľmi praktický účes pre deti najmä v lete. Ale dá sa upraviť aj na spoločenský.

 

Cornrows 

ide o tradičný africký štýl, ktorý sa vyznačuje tesnými pramienkami postupne zapletenými jeden vedľa druhého po dĺžke celej hlavy veľmi blízko k pokožke. Cornrows môžu byť vytvorené v radoch alebo v rôznych geometrických vzoroch. Sú nenáročné na údržbu a môžu byť ponechané na hlave niekoľko týždňov. Môžu to nosiť rovnako muži ako aj ženy. Môže byť do toho vpletená vlna alebo umelé vlasy.


Dreads - dredy

sú to dredy, vydržia dlho, starostlivosť o ne je jednoduchá, rovnako ako pri vrkôčikoch. Dajú sa robiť z vlastných vlasov, ale rovnako je možné vyrobiť ich z kanekalonu, či iného umelého vlasu ako je advanced fiber, heat-treated fiber, alebo aj protialergického a potom vpliesť do vlasných vlasov. Osobne neodporúčam voskovať.


Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.